Přejít na hlavní obsah

Tři plomby stojí o 12 hřiven více-Kolik stojí jedna plomba? Odpověď v článku

Pokud se ptáte, kolik stojí jedna plomba ze tří, pak v tomto článku najdete odpověď na ni. Odhalíme všechny podrobnosti a tajemství tvorby cen, abyste se mohli vědomě rozhodnout.

Náš plomb je bezkonkurenční kombinací kvality a chuti. Používáme pouze přírodní ingredience, aby vám každá pochoutka udělala skutečné potěšení. Každá porce plomby je plná kouzla chuti a vůně.

Ale zpět k otázce, Kolik stojí jedna plomba ze tří. Zde je naše odpověď: jedna plomba je o 4 hřivny dražší než cena každé ze tří. Je to proto, že nabízíme exkluzivní chutě a bezkonkurenční kvalitu, kterou naši zákazníci oceňují.

Nyní víte, že při nákupu tří plomb získáte výhodu 12 hřiven. Nenechte si ujít příležitost vychutnat si bezkonkurenční chuť plomby a ušetřit při tom!

Vyberte si naši plombu a užijte si kouzlo chuti každé porce! Zkuste to ještě dnes a zažijte opravdovou radost!

Nenechte si ujít příležitost! Objednejte si naši bezkonkurenční plombu právě teď a ponořte se do světa požitku z čerstvé a krémové chuti!

Tři plomby jsou o 12 hřiven dražší

Ale proč jsou tři plomby o 12 hřiven dražší? Odpověď na tuto otázku spočívá v ekonomické logice výrobce. Když počítáme náklady na jednu plombu, můžeme předpokládat, že jejich cena je rovnoměrně rozložena a závisí na jejich množství. Ale to není úplně pravda.

Ve skutečnosti výrobce záměrně nastavuje poněkud nadsazenou cenu na tři plomby. Cena jedné plomby je nakonec nižší. Proč? Je důležité použít takový marketingový tah k povzbuzení kupujících k nákupu většího množství zboží a tím ke zvýšení prodeje.

Například, pokud jeden plomb stojí x hřiven, pak tři plomby budou stát x + 12 hřiven. Pro mnoho spotřebitelů se to může zdát jako výhodnější nabídka, než jen koupit jednu plombu.

Každý zákazník se samozřejmě musí sám rozhodnout, zda si musí koupit tři plomby, nebo stačí jeden. Je však třeba si uvědomit, že je důležité, aby výrobci zvyšovali tržby a uspokojovali potřeby svých zákazníků, takže takové nabídky v hodnotě zboží nejsou neobvyklé.

Pokud tedy máte chuť vychutnat si jemnou plombu, věnujte pozornost nabídkám se třemi porcemi. Možná najdete výhodnou nabídku, která vám umožní vychutnat si chuť této skvělé zmrzliny a ušetřit nějaké peníze.

Cena tří plomb

Pokud jsou tři plomby o 12 hřiven dražší, pak je otázka: Kolik stojí jedna plomba?

Chcete-li zjistit náklady na jednu plombu, můžeme použít jednoduché matematické řešení.

Zvažte, kolik stojí tři plomby jednotlivě:

Počet plombCelková hodnotaNáklady na jednu plombu
3??

Víme, že tři plomby jsou o 12 hřiven dražší než jedna plomba. Můžeme tedy napsat následující rovnici:

3 * (Náklady na jednu plombu) = (celkové náklady) + 12

Nyní máme rovnici s jednou neznámou, kterou můžeme najít:

3 * (Náklady na jednu plombu) = (celkové náklady) + 12

Chcete-li najít hodnotu jedné plomby, musíte odečíst 12 z celkových nákladů a vydělit výslednou hodnotu 3:

(Cena za jednu plombu) = [(Celkové náklady) + 12] / 3

Chcete-li tedy zjistit hodnotu jedné plomby, musíte složit celkovou hodnotu tří plomb z 12 a výslednou hodnotu rozdělit na 3.

Výpočet nákladů na jednu plombu

Vypočítejme náklady na jednu plombu na základě informací poskytnutých v textu.

Za předpokladu, že tři plomby jsou o 12 hřiven dražší. Cena tří plomb se rovná x hřiven. Pak podle podmínky:

Počet plombNáklady
3X
1?

Abychom našli hodnotu jedné plomby, můžeme použít proporce. Nastavte poměr mezi počtem plomb a jejich hodnotou:

3 plomby stojí X hřiven

Stojí 1 plomba ? hřivna

Rozhodneme o poměru podle pravidel střední části:

Náklady na jednu plombu se tedy budou rovnat x/3 hřiven. Odpověď na otázku, Kolik stojí jedna plomba, závisí na hodnotě X, která není v textu poskytnuta. Výpočet nákladů na jednu plombu je možný pouze za přítomnosti přesné hodnoty tří plomb.

Vliv počtu zakoupených plomb na cenu

Pokud jsou tři plomby o 12 hřiven dražší, pak je úkolem určit, jaká cena je stanovena pro každou jednotlivou plombu.

K vyřešení tohoto problému můžeme použít jednoduchý matematický přístup. Předpokládejme, že cena jedné plomby je X hřiven.

V tomto případě by cena tří plomb byla 3 * X a podle podmínky by tato cena byla o 12 hřiven vyšší. Můžeme to napsat jako rovnici: 3 * x = (3 * x) + 12.

Při řešení této rovnice dostaneme X = 6 hřiven. Takže cena jedné plomby je 6 rublů.

Nyní se podíváme na vliv počtu plomb na jejich cenu. Pokud chceme koupit více než jednu plombu, vynásobíme 6 hřiven počtem požadovaných produktů.

Počet plombHodnota
16 hřiven
212 hřiven
318 hřiven
424 hřivny
530 hřiven

Náklady na plombu jsou tedy lineárně závislé na jeho množství. Čím více plomb kupujeme, tím vyšší bude jejich celková cena.